Trend Fortis s.r.o.

O NÁS


Zrealizujeme představy o vašem bydlení

Společnost Trend Fortis za krátkou dobu prošla rychlým vývojem a prosadila se především v zateplování obvodových plášťů, opravování historických fasád a přilehlých objektů budov. V našem oboru působíme již více než 10 let, zakázky provádíme v co nejkratším termínu a k maximální spokojenosti zákazníka.

Našim cílem je vytvořit kvalitní a moderně vzhlížející vzhled domů. Při práci dodržujeme maximální možnou čistotu a pořádek na staveništi. Po dokončení zakázky po sobě nenecháme stopy zaschlých omítek, zbytky stavebních materiálů, ani jiný nepořádek.

NAŠE POSTUPY


Děláme pouze to, co doopravdy umíme

Díky mnohaletým zkušenostem našich pracovníků jsme zrealizovali desítky zakázek a získali spoustu spokojených zákazníků. Dbáme na to, aby naši zaměstnanci byli vždy důkladně proškoleni, sledujeme aktuální trendy a nové technologie ve svém oboru.

Rádi vám sestavíme nezávaznou kalkulaci na základě konkrétních požadavků. Na osobní schůzce poté doladíme veškeré detaily a časový harmonogram. Uvědomujeme si důležitost dodržení stanovených termínů a nepřekročení rozpočtu, proto věnujeme velkou pozornost přípravné fázi celého projektu.


DĚLÁME POUZE TO,
CO UMÍME NEJLÉPE.

ZKUŠENOSTI KLIENTŮ

 

Během přípravy a realizace prací souvisejících se zateplením fasády jsme se setkali s maximální vstřícností a profesionalitou. Kvalita prováděných prácí byla vysoce pozitivně hodnocena i ze strany dodavatele fasádních a zateplovacích systémů spol. Baumit a to v rámci pravidelně prováděných technologických kontrol.

Petr Foukal, jednatel Foukal s.r.o.

 

Na jaře 2013 jsem hledal spolehlivou firmu, která provede finální dokončení mého rodinného domku. Už samotná počáteční nabídka od firmy mě překvapila - profesionálně zpracovaný rozpočet na celou akci s nabídkou osobní schůzky. Následně jsem se se zástupcem firmy sešel a byl podruhé (a rozhodně ne naposled) velice mile překvapen, dorazil na minutu přesně a domluva byla racionální a rychlá. Následně proběhla ještě jedna schůzka, kde jsme doladili veškeré podrobnosti a termíny a za pár týdnů se začínalo. Zakázka byla provedena na výbornou, dle dohodnutého časového harmonogramu, kvalitně a také v rámci domluvené ceny. To mě přimělo k tomu, že jsme zakázku rozšířili o další práce. Vše bylo nakonec provedeno v naprostém pořádku, ve velice krátkém časovém úseku a ve vysoké kvalitě. Pokud bych měl srovnat mé dostavadní zkušenosti s dodavateli stavebních prací, pak má poslední, právě s firmou Trend Fortis byla tou nejlepší, co jsem kdy měl a nestyděl bych se ji doporučit komukoliv.

Martin Sychrovský

 

Musím vyjádřit maximální spokojenost s prací firmy Trend Fortis, která převzala "zpackanou" stavbu terasy a během krátké doby terasu opravila a dodělala. Ještě jsem se nesetkal u stavební firmy s tak profesionálním přístupem, konkrétně s přístupem pana Diyana, který mi bleskově vypracoval nabídku, všechny práce podrobně vysvětlil a terasu předal v požadovanťm čase a kvalitě.

J. Koldinský, Veltrusy
RYCHLÁ POPTÁVKA